Prijava  •  REGISTRIRAJ SE !

Gdje se može nabaviti knjiga "Tragom Alpskog bedema u Rijeci i Hrvatskoj"

Riječka fortifikacija tvori jednu od najvećih i najsloženijih objekata u Hrvatskoj.
Lijo
Gost
Gost

Teme: 2

Gdje se može nabaviti knjiga "Tragom Alpskog bedema u Rijeci i Hrvatskoj"

Post broj:#1  PostPostao/la Lijo » 27.10.2023, 10:55

Pri početku ove školske godine ja i nekoliko prijatelja smo krenuli istraživti podzemne utvrde na području Rijeke, do sada smo obišli već večinu ovih više poznatih bunkera na Drenovi, Velom Vrhu, Pulcu i Svetom Križu, od svih koje smo obišli posebno nam se svidjela Katarina A.

Uglavnom zadnjih nekoliko dana sam počeo više istraživati o osalim utvrdama alpskog bedema u okolici Rijeke te su me posebno zadivile slike iz utvrda Zvoneća te njihova očuvanost borbenih položaja i prostorija te ih planiramo jednom istražiti, no puno je teže naći informacije o ovim utvrdama nego o onima u unutrašnjosti Rijeke, dok sam istraživao po internetu otkrio sam da ova knjiga postoji pa predpostavljam da sadrži mnogo informacija o bunkerima alpskog bedema u okolici Rijeke, no nisam siguran gdje se može nabaviti, kontaktirao sam organizaciju Slobodna Rijeka na Facebooku, ali su rekli da ju više ne prodaju, većinu postova o toj knjizi su stari više od 10 god. tako da me zanima ako se ova knjiga može više igdje nabaviti.

Predpostavljam da knjiga "Tragom Alpskog bedema u Rijeci i Hrvatskoj" koju je napisao Vladimir Tonić sadrži lokacije i karte raznih bunkera u Klani, Zvoneću i okolici te možda neke povijesne činjenice o njima te bih ju vrlo rado htio pročitati pa me zanima ako i gdje se može nabaviti sada.

Vežičanka
Moderatorica
Moderatorica
Legenda foruma
Legenda foruma

Teme: 172

Re: Gdje se može nabaviti knjiga "Tragom Alpskog bedema u Rijeci i Hrvatsk

Post broj:#2  PostPostao/la Vežičanka » 27.10.2023, 12:30

Probajte preko foruma croinfo kontaktirat autora knjige http://croinfo.net/forum/index.php?board=55.0

Lijo
Gost
Gost

Teme: 2

Post broj:#3  PostPostao/la Lijo » 27.10.2023, 12:32

Vežičanka napisao:Probajte preko foruma croinfo kontaktirat autora knjige http://croinfo.net/forum/index.php?board=55.0

Hvala puno! Pokušati ću

Adamić
Moderator
Moderator
Legenda foruma
Legenda foruma

Teme: 926

Post broj:#4  PostPostao/la Adamić » 28.10.2023, 11:34

Čudno da nema knjižnica Rijeka a ima Zagreb ?

Tonić, Vladimir
Nakladnik
Rijeka : Udruga Slobodna Država Rijeka, 2011

Negdje sam čuo da ako želiš da ti knjiga bude u knjižnici da im moraš dati besplatno 10 komada tako nešto. Ili kad izdaš knjigu moraš im dati...
Rijeka - naša ljubav, naš način života :trobojnicasrce

• Similar Topics
    Odgovori
    Pogledano
    Zadnji post

Vrati se na: Riječki bunkeri i utvrde