Prijava  •  REGISTRIRAJ SE !

Predsjednički izbori u Hrvatskoj 2009

Sve što ima veze s politikom u našem gradu.

3 hrvatski predsjednik bit ce

Ivo Josipović
7
78%
Andrija Hebrang
0
Nema glasova
Dragan Primorac
0
Nema glasova
Milan Bandić
1
11%
Vesna Škare Ožbolt
1
11%
Nadan Vidošević
0
Nema glasova
Damir Kajin
0
Nema glasova
Boris Mikšić
0
Nema glasova
Vesna Pusić
0
Nema glasova
Miroslav Tuđman
0
Nema glasova

Ukupno glasova : 9

rijeka53

Re: Predsjednički izbori u Hrvatskoj 2009

Post broj:#16  PostPostao/la rijeka53 » 16.12.2009, 21:03

...... a ca znan...... :ne znam: tako pise na videu.....

....pisalo na plotu :lol:

Adamić
Moderator
Moderator
Legenda foruma
Legenda foruma

Teme: 926

Post broj:#17  PostPostao/la Adamić » 28.12.2009, 00:35

Stipe odlazi, ali smijeh ostaje
Najluđe provale na izborni dan!

Deset godina šege, pošalice i ludog smijeha je iza nas, a izborni dan ponudio je novu dozu komičnih izjava, prognoza, i općenito bisera vezanih uz predsjedničke izbore. Lista provala sve je duža iz minute u minutu. Pratite 'urnebes' na net.hr-u.

Vremenska prognoza na izborni dan by Luka 'Vakula' Bebić

"Mislim dać' bit dobar odaziv birača, nije tako 'ladno k'o šta je bilo prije deset dana najavljeno, a nije previše opet ni vruće, malo kiš'ca će ometat, al' ja mislim da će bit odaziv dobar, i to bi to bilo." (Predsjednik Sabora RH Luka Bebić netom nakon glasanja)

Luka Bebić u epizodi: Što je bilo prije – čovjek ili gospođa?

"Ja mislim da će novi hrvatski predsjednik bit čovjek ili gospođa... koja će bit odgovorna u smislu onih očekivanja koje mi imamo..." (L.B.)

Lijevo desno, nigdje moga stana

"Mikšićev izborni stožer je u Hebrangovoj ulici u Zagrebu." (Jedne dnevne novine)

Hebrangu uzimaju mjeru

"Gospodin Hebrang je kod krojača. Uzimaju mu mjere za odijelo koje će nositi na inauguraciji." (Glasnogovornica kampanje Andrije Hebranga)

Kad Miki kaže da se goji

"Rezultate prvih neslužbenih izbora Bandić i njegov stožer čekaju uz pršut, sir, tjesteninu, štrukle, piletinu s krumpirima, crne njoke u umaku, žgance u umaku od topljenog sira i vrhnja, te salate i kolače. Ima i pića od raznih sokova, uključujući i energetsko piće s Bandićevim imenom, točeno pivo, crno i bijelo vino, ali i žestoka pića." (Iz jednih dnevnih novina).

Dragan is not dead

"Ovo je bio eksperiment grupe prijatelja, a pokazao je da nezavisni kandidat može ostvariti dobar rezultat na izborima i da Primorac nije politički mrtav." (šef Primorčeva stožera Nikica Gabrić).

Nije Maja, al je blagdan

"Danas je praznik demokracije." (Jadranka Kosor na dan izbora)

Vesna nas je održala, njojzi hvala

"Ovdje se nadaju da bi se i Vesna Pusić mogla naći unutar statističke pogreške..." (novinar Nove TV u javljanju iz stožera Vesne Pusić)

Andrija 'Hypo' Hebrang: Za drugi krug dižem kredit!

"Očekivao sam da će se sve riješiti u prvom krugu kako bismo uštedjeli nešto novca. Ovako ću za drugi krug morati podići kredit." (Andrija Hebrang).

Dragan i plaćenici: Ja sam budućnost!

"Ja sam budućnost! Nikad vas neću iznevjeriti, ja ću i dalje sanjati novu i drugačiju Hrvatsku". (Dragan Primorac nakon što je osvojio manje od 6 posto glasova).

Sanader kakio, Hebrang čistio

"Gdje god se Sanader ukakio, Hebrang je meo i bacao u smeće." (Milan Ivkošić u izbornoj emisiji HTV-a).

Fatalna privlačnost

"Očekivali smo ovakve rezultate kao i to da će među ostalim kandidatima biti velika gužva. Nama niti jedan protukandidat nije nepoželjan, čak ni Milan Bandić". (Šef stožera Ive Josipovića, Mirando Mrsić).

Jedite Hlo paštete, čik ako smete

"Što god Hloverka ti rekla, mi idemo po svome jer te jako slabo čujemo!". (Novinarka HTV-a Tatjana Munižaba u javljanju uživo iz stožera Ive Josipovića na početku 'ludog' razgovora sa Zoranom Milanovićem).

Gdje je nestao čovjek, Zorane?

"Ivo Josipović je u ovoj kampanji imao himnu 'Gdje je nestao čovjek?'. A gdje je nestao čovjek Zoran Milanović? Čulo se u zadnje vrijeme u ovoj kampanji: 'Gdje je Milanović? Nema Milanovića...'. (Prkosno, u lice zbunjenom Milanoviću).

Tatjana Munižaba u epizodi 'Zoki, Umri muški 2'

"Moram priznati da nisam razumjela što će biti s Ljubom Jurčićem, al' to je valjda moj problem". (Tatjana Munižaba u nastavku razgovora sa Z.M.)

Hloverka Novak- Srzić nakon razgovora Tatjane Munižabe i Zorana Milanovića:

"Hm... hvala Tatjana. Zoran Milanović je jedva ovo preživio...'.

Prozor noćas mora pasti!

"U izbore sam kao što su išli naši stari partizani 1941. godine. Nismo mogli dobiti rat u jednoj bici, imali smo samo 350.000 kuna, dijelili smo ljudima rakiju i lavandu, ali vjerujem da je iza mene bila cijela Hrvatska". (Damir Kajin u javljanju uživo za HTV)

Americi Obama - Kajin nama!

Hloverka Novak-Srzić, uz smijeh, komplimentira sugovorniku: 'Gospodine Kajin, meni je omiljen bio vaš slogan 'Svi za mnom!'. Gospodin K. odgovara: 'Americi Obama - Kajin nama!'.

Kakav Jole, stig'o je Popularni Vule!

"Ja sam najpopularniji Slavonac među predsjedničkim kandidatima. Nemam tremu i ponašam se normalno". (Nezavisni kandidat Slavko Vukšić, sa šokačkim šeširom, nakon glasanja)

Lijeevaaa naaaša Domoviiiinooo!

"Ivo Josipović je u nekim svojim nastupima bio skloniji Carli Del-Ponte nego hrvatskim generalima. Ako Josipović pobijedi, nećemo imati Lijepu našu, nego Lijevu našu!" (Milan Ivkošić u izbornoj emisiji HTV-a)

Put ka nesreći!

Bila je to večer šokova u izbornom stožeru naočitog kandidata Vidoševića.

Prvi su skrivili glasači koji Nadana očito ne žele u drugom krugu, a onda se u priču umiješala i sudbina, ili bolje reći, DJ koji je unesrećenoj Vidoševićevoj ekipi pustio himnu Ive Josipovića - Put ka sreći!!! Brzo se začulo: 'Gasi, gasiii!!!'.

Milan je kao Hirošima

"Nakon pobjede Milana Bandića sve će biti drugačije". (Šef Bandićevog stožera i prvi od sto Milanovih kumova Duško Ljuština)

Rijeka - naša ljubav, naš način života :trobojnicasrce

Adamić
Moderator
Moderator
Legenda foruma
Legenda foruma

Post broj:#18  PostPostao/la Adamić » 28.12.2009, 17:31

Nešto prije 16 sati DIP je objavio i potpune službene rezultate izbora. Na 6.865 biračkih mjesta u Republici Hrvatskoj i 55 zemalja svijeta, od ukupnog broja birača 4.495.233 glasovalo je 1.975.909 glasača što predstavlja 43,96% ukupnog broja birača koji se nalaze na biračkom popisu. Važećih glasačkih listića je bilo 1.954.441, odnosno 98,94%, a nevažećih 20.890 ili 1,06%.

Kako ni jedan kandidat na izborima za predsjednika Republike Hrvatske nije dobio većinu glasova svih birača koji su glasovali (članak 17. stavak 1. Zakona o izboru predsjednika Republike Hrvatske), Državno izborno povjerenstvo je utvrdilo kako su se stekli uvjeti za ponavljanje izbora za predsjednika Republike Hrvatske koji će se održati 10. siječnja 2009. godine. Na ponovljenom izboru izabran je kandidat koji dobije najveći broj glasova birača koji su glasovali.

Slika

-----------------------------------------------------------------------

Nisam izašao na izbore ali sad cu izaci samo da glasam protiv Bandića! :lol:

Milo14
Volim Rijeku
Volim Rijeku

Teme: 44

Post broj:#19  PostPostao/la Milo14 » 28.12.2009, 21:20

Adamić napisao:Stipe odlazi, ali smijeh ostaje
Najluđe provale na izborni dan!

Deset godina šege, pošalice i ludog smijeha je iza nas, a izborni dan ponudio je novu dozu komičnih izjava, prognoza, i općenito bisera vezanih uz predsjedničke izbore. Lista provala sve je duža iz minute u minutu. Pratite 'urnebes' na net.hr-u.

Vremenska prognoza na izborni dan by Luka 'Vakula' Bebić

"Mislim dać' bit dobar odaziv birača, nije tako 'ladno k'o šta je bilo prije deset dana najavljeno, a nije previše opet ni vruće, malo kiš'ca će ometat, al' ja mislim da će bit odaziv dobar, i to bi to bilo." (Predsjednik Sabora RH Luka Bebić netom nakon glasanja)

Luka Bebić u epizodi: Što je bilo prije – čovjek ili gospođa?

"Ja mislim da će novi hrvatski predsjednik bit čovjek ili gospođa... koja će bit odgovorna u smislu onih očekivanja koje mi imamo..." (L.B.)

Lijevo desno, nigdje moga stana

"Mikšićev izborni stožer je u Hebrangovoj ulici u Zagrebu." (Jedne dnevne novine)

Hebrangu uzimaju mjeru

"Gospodin Hebrang je kod krojača. Uzimaju mu mjere za odijelo koje će nositi na inauguraciji." (Glasnogovornica kampanje Andrije Hebranga)

Kad Miki kaže da se goji

"Rezultate prvih neslužbenih izbora Bandić i njegov stožer čekaju uz pršut, sir, tjesteninu, štrukle, piletinu s krumpirima, crne njoke u umaku, žgance u umaku od topljenog sira i vrhnja, te salate i kolače. Ima i pića od raznih sokova, uključujući i energetsko piće s Bandićevim imenom, točeno pivo, crno i bijelo vino, ali i žestoka pića." (Iz jednih dnevnih novina).

Dragan is not dead

"Ovo je bio eksperiment grupe prijatelja, a pokazao je da nezavisni kandidat može ostvariti dobar rezultat na izborima i da Primorac nije politički mrtav." (šef Primorčeva stožera Nikica Gabrić).

Nije Maja, al je blagdan

"Danas je praznik demokracije." (Jadranka Kosor na dan izbora)

Vesna nas je održala, njojzi hvala

"Ovdje se nadaju da bi se i Vesna Pusić mogla naći unutar statističke pogreške..." (novinar Nove TV u javljanju iz stožera Vesne Pusić)

Andrija 'Hypo' Hebrang: Za drugi krug dižem kredit!

"Očekivao sam da će se sve riješiti u prvom krugu kako bismo uštedjeli nešto novca. Ovako ću za drugi krug morati podići kredit." (Andrija Hebrang).

Dragan i plaćenici: Ja sam budućnost!

"Ja sam budućnost! Nikad vas neću iznevjeriti, ja ću i dalje sanjati novu i drugačiju Hrvatsku". (Dragan Primorac nakon što je osvojio manje od 6 posto glasova).

Sanader kakio, Hebrang čistio

"Gdje god se Sanader ukakio, Hebrang je meo i bacao u smeće." (Milan Ivkošić u izbornoj emisiji HTV-a).

Fatalna privlačnost

"Očekivali smo ovakve rezultate kao i to da će među ostalim kandidatima biti velika gužva. Nama niti jedan protukandidat nije nepoželjan, čak ni Milan Bandić". (Šef stožera Ive Josipovića, Mirando Mrsić).

Jedite Hlo paštete, čik ako smete

"Što god Hloverka ti rekla, mi idemo po svome jer te jako slabo čujemo!". (Novinarka HTV-a Tatjana Munižaba u javljanju uživo iz stožera Ive Josipovića na početku 'ludog' razgovora sa Zoranom Milanovićem).

Gdje je nestao čovjek, Zorane?

"Ivo Josipović je u ovoj kampanji imao himnu 'Gdje je nestao čovjek?'. A gdje je nestao čovjek Zoran Milanović? Čulo se u zadnje vrijeme u ovoj kampanji: 'Gdje je Milanović? Nema Milanovića...'. (Prkosno, u lice zbunjenom Milanoviću).

Tatjana Munižaba u epizodi 'Zoki, Umri muški 2'

"Moram priznati da nisam razumjela što će biti s Ljubom Jurčićem, al' to je valjda moj problem". (Tatjana Munižaba u nastavku razgovora sa Z.M.)

Hloverka Novak- Srzić nakon razgovora Tatjane Munižabe i Zorana Milanovića:

"Hm... hvala Tatjana. Zoran Milanović je jedva ovo preživio...'.

Prozor noćas mora pasti!

"U izbore sam kao što su išli naši stari partizani 1941. godine. Nismo mogli dobiti rat u jednoj bici, imali smo samo 350.000 kuna, dijelili smo ljudima rakiju i lavandu, ali vjerujem da je iza mene bila cijela Hrvatska". (Damir Kajin u javljanju uživo za HTV)

Americi Obama - Kajin nama!

Hloverka Novak-Srzić, uz smijeh, komplimentira sugovorniku: 'Gospodine Kajin, meni je omiljen bio vaš slogan 'Svi za mnom!'. Gospodin K. odgovara: 'Americi Obama - Kajin nama!'.

Kakav Jole, stig'o je Popularni Vule!

"Ja sam najpopularniji Slavonac među predsjedničkim kandidatima. Nemam tremu i ponašam se normalno". (Nezavisni kandidat Slavko Vukšić, sa šokačkim šeširom, nakon glasanja)

Lijeevaaa naaaša Domoviiiinooo!

"Ivo Josipović je u nekim svojim nastupima bio skloniji Carli Del-Ponte nego hrvatskim generalima. Ako Josipović pobijedi, nećemo imati Lijepu našu, nego Lijevu našu!" (Milan Ivkošić u izbornoj emisiji HTV-a)

Put ka nesreći!

Bila je to večer šokova u izbornom stožeru naočitog kandidata Vidoševića.

Prvi su skrivili glasači koji Nadana očito ne žele u drugom krugu, a onda se u priču umiješala i sudbina, ili bolje reći, DJ koji je unesrećenoj Vidoševićevoj ekipi pustio himnu Ive Josipovića - Put ka sreći!!! Brzo se začulo: 'Gasi, gasiii!!!'.

Milan je kao Hirošima

"Nakon pobjede Milana Bandića sve će biti drugačije". (Šef Bandićevog stožera i prvi od sto Milanovih kumova Duško Ljuština)

Ovo je supeeeeeeeeeeeeeeeeer :smijeh: :smijeh: :smijeh:
Bolje ispasti glup nego iz aviona

Adamić
Moderator
Moderator
Legenda foruma
Legenda foruma

Post broj:#20  PostPostao/la Adamić » 3.1.2010, 17:04

Što Hitler misli o Bandiću :smijeh:

gost

Post broj:#21  PostPostao/la gost » 3.1.2010, 21:55

Upravo nas je i Bandić u sučeljavanju na RTL nazvao crvenim gradom..zato nam je doveo Halida Bešlića da malo proširimo vidike :lol:

Luky_Ri
Krepat ma ne molat !
Krepat ma ne molat !

Teme: 3

Post broj:#22  PostPostao/la Luky_Ri » 7.1.2010, 00:42

Svatko ima pravo na svoje mišljenje, ali Bandić mi baš i nema kvalitete predsjednika. Mislim da je Josipović puno bolji izbor, iako bi mogao malo živnut...

Adamić
Moderator
Moderator
Legenda foruma
Legenda foruma

Post broj:#23  PostPostao/la Adamić » 7.1.2010, 12:00

Bandic nesto govori da ce se Hrvatska crveniti ako izaberu Josipovica a on je bio u SDP-u od osnutka stranke pa sve do par dana prije izbora . Laže birače u oči a opet ima dobar broj glasača koji ce glasat za njega. :riganje:

Onaj spot od Bandica mi ide na živce onaj gdje je crvena slika i nakon pola minute odbrojavanja piše sad ste se crvenili 30 sekundi :smijeh:
Ako je jedna sekunda na televiziji negdje oko 1000 kuna pa pomnožite sa x30 i dobit cete lijepu potrošenu cifru.

gost

Post broj:#24  PostPostao/la gost » 7.1.2010, 21:05

Adamić napisao:Ako je jedna sekunda na televiziji negdje oko 1000 kuna pa pomnožite sa x30 i dobit cete lijepu potrošenu cifru.

Šta ćeš kad se ima

Milo14
Volim Rijeku
Volim Rijeku

Teme: 44

Post broj:#25  PostPostao/la Milo14 » 8.1.2010, 00:04

Najnoviji Banditićev biser:
"Josipović nikad ništa nije radio, nego je bio samo profesor" :shock:

Dakle izaberimo nekog od bauštelaca za predsjednika! :lol:
Bolje ispasti glup nego iz aviona

Adamić
Moderator
Moderator
Legenda foruma
Legenda foruma

Post broj:#26  PostPostao/la Adamić » 8.1.2010, 00:09

:smijeh: smiješan mi je.... ali kako on laže birače bez da trepne.
Kaže da ce ici pješke u Remetinec ako mu se dokaže za korupciju.

Pa možes krenut vec polako :lol:

sec

Post broj:#27  PostPostao/la sec » 10.1.2010, 17:55

evo i ja da iznesem misljenje o bandicu .

jadna li nam zemlja a jos jadnija rijeka ako nam dode ovaj baraba za predsjednika .

u propagandnom materijalu koji se vrti na radiju bandic kaze :
" ja ne zelim hrvatsku djeliti na crvenu i crnu , na crnu i bjelu . . .
a u suceljavanju : nije to slucajno iz rijeke , crvene rijeke "...

ma sram ga bilo trebao bi se ispricati za to !

ne mozete zamisliti sta su mi danas rekli neki ljudi , da su glasali za bandica da dokazu kako rijeka nije crvena , boze koji primitivizam , da imaju imalo pameti niko ne bi trebao glasati za njega , i da po mogucnosti izgubi radi nas rijecana to bi mu bila kazna koju nebi prebolio do kraja zivota !

ostaje nam samo nada !

:zastava:

Adamić
Moderator
Moderator
Legenda foruma
Legenda foruma

Post broj:#28  PostPostao/la Adamić » 10.1.2010, 18:20

Ja sam danas glasao za bijelog predsjednika :lol:

gost

Post broj:#29  PostPostao/la gost » 10.1.2010, 18:47

Vidi se koliko primitivaca ima u ovoj zemlji kad je tip ušao u 2. krug

nikola
Legenda foruma
Legenda foruma

Teme: 267

Post broj:#30  PostPostao/la nikola » 10.1.2010, 19:18

Izabrali smo 3.Hrvatskog predsjednika-Ivo Josipović.
Čestitam mu!
JAPANSKI: リエカ KINESKI: 里耶卡 KOREJSKI: 리예카 GRČKI: Ριέκα HEBREJSKI: רייקה LATINSKI: Tarsatica

PrethodniSljedeće

• Similar Topics
    Odgovori
    Pogledano
    Zadnji post

Vrati se na: Politika